jbj-spiner-logo

Par Mums

SIA JBJ ir ģimenes īpašumā esošs starptautisks uzņēmums, kas dibināts Latvijā, 2005. gadā. Mūsu uzņēmums galvenokārt nodarbojas ar koksnes izstrādājumu tirdzniecību, tie plašāk zināmi kā koksnes kurināmais — malka, koksnes granulas un briketes. Jau kopš 2008. gada mēs eksportējam augstas kvalitātes koksnes kurināmā izstrādājumus visā pasaulē.

Mūsu uzņēmuma galvenais mērķis ir radīt uzticības un drošības sajūtu katram mūsu klientam. SIA JBJ sniedz individuālu pieeju, kurā mēs uzmanīgi uzklausām klientu vēlmes un vajadzības, un neatlaidīgi tiecamies tās piepildīt. Tādā veidā mēs spējam panākt enerģisku un ilgstošu sadarbību. Mūsu klienti var justies droši, ka viņiem būs individuāla un nopietna pieeja, un viņu vēlmes tiks uzskatītas par prioritātēm.

Mūsu pamatvērtības

Mūsu uzņēmuma centrālā vērtība ir ģimene, jo mums ģimene nozīmē vietu, kur justies droši, un cilvēkus, kuriem uzticamies. Mūsu mērķis ir to visu sasniegt arī mūsu biznesā. Mēs apņemamies un tiecamies sniegt augstākās kvalitātes pieredzi. Mūsu uzņēmuma darbinieki ir entuziastiski gan par mūsu produktiem, kā arī sadarbošanās procesā ar klientiem – sākot no pirmā soļa līdz pēdējam – no koka izstrādes, līdz pat saskarsmei ar klientiem. Mēs esam pārliecināti, ka patiesa, uzticama cilvēku mijiedarbība un izpratne ir jebkura veiksmīga biznesa atslēgas vērtības. Tas palīdz mums radīt uzticēšanos un iegūt cieņu no mūsu klientiem. Mēs – SIA JBJ vienmēr cenšamies saglabāt un pilnveidot šo konceptu, kā rezultātā mūsu klientu atzinība liek mums justies novērtētiem un pateicīgiem. Šī pieredze mūs saviļņo un aizrauj vēl vairāk, lai iesaistītos fantastiskajās iespējās, kā arī, lai iegūtu cieņu un pozitīvas atsauksmes. Mēs esam ieguvuši plašu klientu loku visā Eiropā, ASV un Apvienotajā Karalistē, un mūsu uzņēmuma pamatvērtības to ļauj sasniegt.

Mūsu vīzija

Mēs nākam no valsts, kurā gandrīz pusi teritorijas klāj meži. Meža teritorijas ir neatņemama mūsu tautas ģeogrāfijas un vēstures sastāvdaļa. Latvijas mežainās teritorijas dabiski atjaunojas un paplašinās. Priedes, egles un lapu koku sugas spēj izturēt dažādus dabas apstākļus. Ņemot to vērā, mūsu uzņēmums ir izvēlējies savu vīziju – censties strādāt sinerģijā ar dabu, nevis pret to. Tiekties pēc visefektīvākās koksnes produktu eksporta pieredzes un atjaunojamo energoresursu piegādes visā pasaulē.

Jau gadiem mēs darbojamies nekustamo īpašumu tirgū ar meža teritorijām un citiem īpašumiem, kas papildina mūsu koksnes kurināmā biznesu. Mēs tos uzturam un kopjam, kā arī ražojam koksnes kurināmā produktus uz vietas, kontrolējot koksnes avotu un nodrošinot mūsu izstrādājumu augsto kvalitāti.

Mūsu uzņēmums sastāv no uzticamiem un apzinīgiem cilvēkiem. Mūsu uzskati pārstāv labāku nākotni, proti, ir jānovērtē daba un jāizturas pret to ar cieņu un rūpēm. Šos principus un mērķus mēs atbilstoši realizējam ražošanas struktūrā. Tas nodrošina mūsu uzņēmuma dzīvotspēju. Turklāt tas dod mums daudz iespēju uzlabot mūsu biznesa praksi. Rezultātā var secināt, ka šī mežsaimniecības pieeja ir efektīva. Tā saglabā dabas daudzveidību, to neiznīcinot.

Mūsu aizraušanās ir koksnes kurināmā produkcija, mēs ļoti rūpīgi gādājam par savu kurināmo produktu izstrādi un izturamies pret klientiem ar cieņu. Gadu gaitā mēs esam ieguvuši pieredzi, kas ļauj mūsu klientiem piedāvāt augstākās kvalitātes koksnes kurināmā produktus un servisu. Mēs – SIA JBJ esam pierādījuši savu uzticamību ar mūsu eksporta un loģistikas risinājumiem, un mēs garantējam ātras un efektīvas piegādes iespējas.