jbj-spiner-logo

Kokskaidu briketes

Kokskaidu brikešu ražošana

Mūsu koka briketes ir izgatavotas no sausas, neapstrādātas skujkoku un cietkoksnes skaidas. Šīs koksnes skaidas tiek pakļautas augstam spiedienam, tas padara koksnes briketes blīvākas un mazāk putekļainas. Netiek pievienotas līmes vai citas ķīmiskas vielas, mūsu koksnes briketes tiek saturētas kopā ar dabiskas vielas lignīna saistīšanas īpašībām, tas pats dabīgi atbrīvojas zem liela spiediena, sašķidrinot koksnes skaidas ražošanas procesā. Gan RUF briketes, gan Nestro briketes satur mazāk par 10% mitruma un tāpēc tās spēj saražot daudz siltuma. Koka briketes jāuzglabā sausā vietā, pretējā gadījumā tās var zaudēt kvalitāti, absorbējot ūdeni. Mēs rūpīgi pārliecināmies, ka mūsu briketes iesaiņo 100% ūdensnecaurlaidīgā iepakojumā, tādējādi piegādēm nevar tikt nodarīts kaitējums, un neatkarīgi no tā, cik tālu tās tiek eksportētas, mūsu brikešu kvalitāte nevar tikt apdraudēta.

Mēs eksportējam RUF kantainās briketes, kas savu raksturīgo formu iegūst hidrauliskās preses no priedes un bērza skaidas. Tās ir viegli uzglabāt un tās neaizņem daudz vietas. RUF briketes to kompaktā izmēra dēļ ir piemērotas mazākām malkas kurināmā vai daudzveidīga kurināmā krāsnīm.

Nestro briketēm ir raksturīga cilindriska forma un dabisks izskats, tās tiek izgatavotas no apses un bērza koka. Tās ir lielākas par RUF briketēm un ir piemērotas izmantošanai lielākās vai jebkura standarta malkas kurināmā vai daudzveidīga kurināmā krāsnīs.

Nakts briketes ir izgatavotas no tīras, skujkoku mizas un tieši tāpat kā visi mūsu produkti tiek iegūtas no ilgtspējīgiem mežiem. Nakts briketes deg līdz pat 8 stundām un ir ideāls risinājums kā rentabls koksnes kurināmā avots.

Kokskaidu brikešu dažādie izmantošanas veidi

Gan RUF, gan Nestro kokskaidu briketes tiek izmantotas apkurei, un tās var izmantot malkas krāsnīs, krāsnīs ar dūmvadiem, daudzveidīga kurināmā krāsnīs, kā arī ugunskuros, grilēšanas vai citādos atklātā tipa uguns kurināšanas ierīcēs un vietās. Cilvēki izvēlas koksnes briketes dažādu iemeslu dēļ, piemēram, zemā mitruma satura, augstās brikešu radītās siltuma vērtības dēļ un tādēļ, ka koksnes kurināmais kopumā ir videi daudz draudzīgāks nekā jebkura cita veida pieejamais kurināmais tirgū. Koka briketes ir lieliska alternatīva malkai, mitruma saturs tajās ir mazāks, tās, savukārt, rada mazāk dūmu un pelnu, kā arī briketes tīrāk sadeg un spēj izstarot siltumu daudz ilgāk nekā malka. Briketes kļūst arvien populārākas ēdiena gatavošanai, tās izdala nelielu daudzumu dūmu, nekaitējot ēdiena kvalitātei. Jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot koka briketes kaut vai vienkārši tāpēc, ka tās ir daudzfunkcionālas, efektīvas un var tikt izmantotas dažāda veida koksnes dedzināšanas ierīcēs.

Kokskaidu brikešu priekšrocības salīdzinājumā ar malku

Sausai un blīvai briketei ir labākas degšanas īpašības, salīdzinot ar malku. Koka briketēm ir 10% liels mitruma saturs, turpretī malkai – 15% līdz 20% mitruma. Malka izdala daudz vairāk mitruma, un tas ietekmē siltumu, kas rodas, to sadedzinot. Briketes kalpo ilgāk un rada vairāk siltuma, kas padara tās rentablākas par malku. Kopumā viena labas kvalitātes koksnes brikete ir līdzvērtīga trim vai četrām malkas pagalēm.

Cik daudz siltuma koksnes briketes reāli var saražot? Labas kvalitātes briketes parasti rada no 4800 kWh līdz pat 5000 kWh uz vienu koksnes brikešu tonnu. Tas ir apmēram tas pats, ko saražo koksnes granulas, un vairāk nekā malka radītu uz to pašu tonnu. Ja jūs izmantojat tikai augstas kvalitātes koka briketes, kas izgatavotas no 100% labas kvalitātes koksnes, tas ir garants, ka jūs ietaupīsit naudu.

Izvēloties koka briketes, jūs saņemat to, par ko maksājat, tas nozīmē, ka koksnes briketēm ir gan nemainīgs standarta lielums, gan zems mitruma saturs, papildus degšanas laikam tās ir daudz vieglāk apstrādājamas un arī uzglabājamas. Jūs varat viegli sadalīt koka briketi uz pusēm vai pat mazākos gabalos, ja jūsu plīts ir mazāka vai arī, ja jums vienkārši jāiekur uguns. Koka briketes ir videi draudzīgākas, jo tās rada mazāk pelnu un dūmu, un jūs varat mazāk uztraukties par plīts tīrīšanu.

Efektīva koka brikešu izmantošana

Jums vajadzētu ņemt mazākās briketes vai brikešu gabaliņus, lai aizkurinātu uguni, un izvēlēties lielākās un garākās, lai tās lēnāk un ilgāk degtu. Jo augstāka ir koka brikešu kvalitāte, jo ilgāk tās var turēt siltumu. Mēs eksportējam RUF briketes, kas var degt no 4 līdz 8 stundām, un Nestro briketes, kas var degt no 6 līdz pat 10 stundām ar 99% sadegšanas efektivitāti. Jums jālieto vismaz 3 briketes vienlaikus un jāpārliecinās, ka nepārslogojat krāsni, jo tās sadeg karstāk un mēdz nedaudz izplesties ugunī. Daudz kas ir atkarīgs no jūsu malkas vai daudzveidīga kurināmā krāsns, no tā, kādus gaisa plūsmas iestatījumus jūs izmantojat, no temperatūras ārpusē, no izmantoto koksnes brikešu kvalitātes un tipa – tas viss ietekmē koksnes kurināmā izmantošanas efektivitāti.

Koka briketes var sadedzināt atsevišķi vai sajaucot kopā ar malku, tas viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm, taču, tā kā koksnes briketes ir 100% izgatavotas no koka, tās degot noteikti radīs ļoti jauku liesmu.

Kokskaidu brikešu izmantošanas priekšrocības

BUJ

Koka briketes ir labākas nekā pagales, jo tās degot dod vairāk siltuma un deg ilgāk, ir lētākas un videi draudzīgākas, rada mazāk dūmu un pelnu.

Atkarībā no koksnes kvalitātes un veida briketes var degt no 4 līdz pat 10 stundām.

Koka briketes izgatavo no neapstrādātas, sausas cietkoksnes vai skujkoku ēveļskaidām vai zāģu skaidām. Tās tiek saspiestas un pakļautas lielam siltumam, kas ļauj dabiskajam lignīnam kust un tādējādi saturēt tās kopā ar tām raksturīgo blīvumu.

Ja kurināt koksnes briketes ierīcē, kura neatbilst DEFRA standartiem (krāsnis, uz kurām neattiecas DEFRA – Vides, Pārtikas un Reģionālo Lietu Departamenta noteikumi), tad jā, briketes var izmantot kā koksnes kurināmo bez dūmiem.

Vispiemērotākā koksne, ko kurināt, ir tā, kas rada vairāk siltuma un deg visilgāk, nesatur sulas un piķi, tāpēc vislabākais malkas materiāls ir, galvenokārt, ozols, osis, bērzs un kļava.

Citi Produkti

Mūsu uzņēmums specializējas automātiski kaltētās malkas eksportā, kas ražota no cietkoksnes, piemēram, bērza, ozola un oša. Lielākā daļa mūsu koksnes nāk no mežiem, kas pieder mums un ko mēs arī apsaimniekojam, mēs esam lietas kursā par koksnes izcelsmi un kvalitāti, un tas ļauj mums uzturēt nemainīgi augstu kvalitāti mūsu malkas izstrādājumiem.

Saspiestas zāģu skaidas vai koka putekļi ir divi galvenie materiāli, no kuriem parasti izgatavo koksnes granulas. Koksnes granulas satur lignīnu, kas ir sausa koka organiska sastāvdaļa un darbojas kā dabīga līme, kas satur kopā katru granulu.

Izvēlieties kokSKAIDU briketes

Mūsu briketes ir ļoti viegli lietojamas, ērtas glabāšanai, tās ir arī ekonomiskas un lēni izdegs, kā arī koka briketes ir oglekļa neitrālas – tāpat kā citi mūsu izstrādājumi. Briketes ir pat sausākas nekā pagales, tāpēc tās ir lieliska alternatīva citiem kurināmā izstrādājumiem. Ja jūs meklējat augstas kvalitātes koka briketes, sazinaties ar mums jau šodien.