jbj-spiner-logo

IEKURA SKALIŅI

Lai uzsāktu uguni ir nepieciešams iekurs. Jums būs nepieciešams ātrs un uzticams veids, kā iekurt jūsu kamīnu vai malkas krāsni, mums ir risinājums piemērots tieši jums. Mēs ražojam krāsnī žāvētus dabiskus iekura skaliņus, kas garumā ir aptuveni 18-20 cm. Piedāvājam arī pielāgotus izmērus, pamatojoties uz klienta vēlmēm. Mūsu piedāvājumā ir iekura skaliņi no bērza, egles un priedes koka. Kad esat izvēlējies vēlamo iekura skaliņu veidu, varat izvēlēties arī vēlamo iepakojuma veidu, tas var būt tīkls, vai plastmasas iepakojums.

Mūsu iekura skaliņus varat lietot gan telpās, gan ārpus telpām. Mūsu iekura skaliņi ir piemēroti dūmu kontroles zonām, jo tie ir tīri un žāvēšanas procesā netiek pievienotas ķimikālijas.

Mēs piedāvājam iekura skaliņus, kas izgatavoti no kaltēta bērza, priedes vai egles. Visi mūsu iekura skaliņi ir aptuveni 18-20 cm garumā, tie tiek ievietoti tīklos vai plastmasas iepakojumos. Skaliņu garums un iepakojums ir atkarīgs no mūsu klienta vēlmēm. Iekura skaliņi ir vis tīrākais materiāls iekuram!

KURA KOKSNE IR VIS LABĀKĀ IEKURA SKALIŅIEM?

Iekura skaliņus var izstrādāt no daudzu veidu koku sugām, taču vispārīgais noteikums ir tāds, ka koksnei jābūt sausai un samērā mazai, lai efektīvi sāktu uguni, kas spēj iekurināt lielāka izmēra apaļkokus vai citu blīvāku koksi. Uzskats ir, ka vislabāk izmantot ir lazdas, gārņas, dižskābardža, vilkābeles, oša, bērza, egles un priedes koksni, tāpēc tās ir tik populāras. Mēs piedāvājam egles, bērza un priežu iekura skaliņus. Priežu koksne deg ātri un ar lielu temperatūru, bērzs spēs noturēt spēcīgu uguni, un egles koksne ir parasts un pieejams iekura materiāls.

Kādēļ tiek izmantoti iekura skaliņi?

Jūs varat savākt jebkura veida un daudzuma degošus materiālus un koksnes kurināmo savām vajadzībām, un iekura metode būs jūsu ziņā, iekura skaliņi ir viss populārākā metode, tā ir viegli izmantojama, to ir viegli izvēlēties un sākt iekuru bez aizkavēšanās. Iekura materiāls ir mazs un tāpēc viegli aizdegas, tad tas aizdedzina lielākus kurināmās koksnes gabalus. Nav brīnums, ka iekura skaliņi ir tik populāri, galu galā, tie tiek izmantoti jau no tiem laikiem, kad mēs sākām izmantot koksni kā kurināmo.

Kā tiek iegūti iekura skaliņi?

Lai iegūtu iekura skaliņus, iekura materiāls ir nepieciešams, individuāli to darītu salasot nokritušus koka zarus, tad uzglabāt tos žāvēšanai vēlēkai lietošanai. Ir arī lūžņi un paliekas no koksnes smalcināšanas un zāģēšanas, kā arī ēvelēšanas un parasti citiem izmantojamiem kokapstrādes blakusproduktiem, taču var paiet nedaudz laika, kamēr jūs varat savākt visu nepieciešamo daudzumu jūsu vajadzībām. Nemaz nepieminot to, sadalīt koksni iekura skaliņos pašam ir ļoti laikietilpīgs process un tas nav droši, bez pareiza aprīkojuma var nopietni savainoties. Tāpēc ir ērti jau iepriekš iegādāties nepieciešamo daudzumu iekura skaliņu, piemēram, tādus kā mūsu iekura skaliņus, kas ir sadalīti ar drošu aprīkojumu pēc noteiktiem izmēriem, tie ir ekoloģiski žāvēti un satur par 20% mazāk mitruma.

Kā malka tiek saskaldīta iekura skaliņos?

Tradicionālā malkas skaldīšanas metode ir manuāla, un tāds pats process tiek pielietots arī iekura skaliņu iegūšanai. Atrodot vēlamo koksnes materiālu, apaļkoku vai lielu zaru utt., pēc tam nostiprinot to uz vietas saskalda ar cirvi. Kad baļķis vai jebkurš cits jūsu izmantotais koksnes materiāls ir saskaldīts mazākos gabalos, varat pārslēgties uz mačetes veida koka šķēlējiem vai izmantot to pašu cirvi. Katru reizi, sadalot koka gabalus mazākos, esiet piesardzīgi to darot, lai nesatraumētos. Šīs metodes principus arī izmantojam arī mēs, lai sadalītu koksnes baļķus iekura skaliņos, tikai manuālo cilvēka darbu veic precīzi regulētas iekārtas, kas ir daudz drošākas, saglabā ātrumu un precizitāti. Tas ļauj mums ražot augstas kvalitātes iekura skaliņus, kas iesaiņoti un sagatavoti jūsu ērtībai, nodrošinot ilgu uzglabāšanas laiku, kā arī mūsu produkti ir aizsargāti no liekā mitruma.

citi produkti

Saspiestas zāģu skaidas vai koka putekļi ir divi galvenie materiāli, no kuriem parasti izgatavo koksnes granulas. Koksnes granulas satur lignīnu, kas ir sausa koka organiska sastāvdaļa un darbojas kā dabīga līme, kas satur kopā katru granulu.

Mūsu koka briketes ir izgatavotas no sausas, neapstrādātas skujkoku un cietkoksnes skaidas. Šīs koksnes skaidas tiek pakļautas augstam spiedienam, tas padara koksnes briketes blīvākas un mazāk putekļainas.

Izvēlies IEKURA SKALIŅUS!

Mūsu iekura skaliņi ir viegli lietojams un tīrs iekura avots. Ja jūs meklējat augstas kvalitātes iekura skaliņus, sazinaties ar mums šodien!