jbj-spiner-logo

19 GADU PIEREDZE

ILGTERMIŅA
RISINĀJUMOS

JBJ ir starptautisks uzņēmums no Latvijas, kurš ir elastīgs un kompetents koksnes kurināmā eksportētājs visā Eiropā.

 1. Firewood Navigation
 2. Properties Navigation
 1. Contact Navigation
 2. About Us Navigation
 3. Gallery Navigation
 1. Achievements Navigation
 2. FAQ Navigation

19 Gadu Pieredze

Koka izstrādājumu vairumtirdzniecība

SIA JBJ ir uzņēmums, kas nodarbojas ar dažādu koksnes izstrādājumu ražošanu un tirdzniecību, kas zināmi kā koksnes kurināmais. Koksnes kurināmais ir viens no tīrākajiem ekoloģiskajiem kurināmā veidiem, kāds mūsdienās ir pieejams. Mēs, SIA JBJ uzskatām, ka koksnes kurināmā izmantošana ir labākā izvēle mūsu videi, kā arī jums.

Kas padara koksnes kurināmo ilgtspējīgu? Salīdzinot ar citiem kurināmā veidiem, tā aprites cikls ir daudz īsāks, kas arī ir galvenais iemesls, kāpēc koksnes kurināmais ir ilgtspējīgs un uzticams. Meži ir jāuztur un jāapsaimnieko, jo tas veicina mežu augšanu. Ja meža zeme tiek atstāta neapsaimniekota, tā laika gaitā panīks, un tam, savukārt, ir liela loma arī koksnes kurināmā izmantošanas ilgtspējībā.

Koksnes kurināmo var izmantot gan iekštelpās, gan ārā, un vispopulārākais koka kurināmā pielietošanas veids ir apkure. Mums, SIA JBJ, ir svarīgi atrast labāko risinājumu jūsu apkures vajadzībām neatkarīgi no tā, vai jūs to izmantojat mājas apsildīšanai, kamīna lietošanai, ēdiena gatavošanai vai ugunskura kurināšanai, mēs ar lielu aizrautību piemeklējam pareizo malku tieši jūsu vajadzībām.

Koksnes kurināmā veidi, kurus mēs piedāvājam vairumtirdzniecībā

Mūsu koksnes granulas ir ļoti populārs biomasas kurināmais, un daudzi klienti dod priekšroku šim risinājumam, ņemot vērā tā videi draudzīgos un rentablos apkures aspektus. Koksnes granulas ir izgatavotas no dažādiem zāģmateriālu bioproduktiem un tiek pārstrādātas 6 mm mazos, glīta izskata granulu gabalos. Mūsu koksnes granulām piemīt laba strukturālā izturība, tās ir viegli lietojamas un rada ievērojami zemāku putekļu un pelnu daudzumu. SIA JBJ ir saņēmusi SGS ENplus – 1 sertifikātus par šo granulu izcilo kvalitāti.

Mēs piedāvājam arī malku, kas sakrauta tīklos. Lai sasniegtu augstāko kvalitāti, mēs kaltējam pagales automātiskās malkas kaltēšanas kamerās. Papildus ilgākai degšanai malkas kamerā kaltētas pagales saražos arī vairāk siltuma. Malkas kamerās kaltētajā koksnē ir aptuveni 18% vai pat mazāk mitruma, kas padara to tik efektīvu un ekonomisku. 
 

Mēs piegādājam malkas krāsnīs kaltētu malku, kas iekrauta kastēs. SIA JBJ specializējas bērza, ozola un oša malkas ražošanā. Mūsu malka tiek kaltēta speciālās automātiskās kaltēšanas kamerās, kuras ražotas itāļu uzņēmumā Nardi. Malkas automātiskās kaltēšanas iespaidīgais ieguvums ir mitruma daudzums, kas tiek izkaltēts no koksnes, tādējādi pagales deg daudz ilgāku laiku.

Iekura skaliņus izgatavo no kaltētiem bērza, priedes vai egles izejmateriāliem. Visi mūsu skaliņi ir aptuveni 18 – 20 cm gari, un tie tiek pakoti tīklos vai plastmasas iesaiņojumos. To garums un iesaiņojums ir atkarīgs no mūsu klientu vēlmēm. Koks iekuram ir tīrākais uguns iekuršanas veids nekā citi aizkurināšanas risinājumi.

RUF skujkoku briketes, kas ir zināmas kā siltuma pagales, ir bloka formas koksnes kurināmais. Mūsu briketes sastāv no 75% priedes un 25% bērza izejmateriāliem. Pateicoties iespaidīgajai 99% sadegšanas efektivitātei un augstajam blīvuma indeksam, šīs siltuma pagales var degt no 4 līdz 8 stundām. Mūsu RUF skujkoku briketes ir pastāvīgas ne tikai savā formā, izmērā, bet arī zemajā mitruma saturā un degšanas ilgumā – varam garantēt, ka tās saražos vairāk siltuma un prasīs mazāk izdevumus. 
 

Nestro briketes ir noturīgs un ilgstoši degošs koksnes kurināmais, kas tiek piegādāts parocīgā cilindriska tipa formā. Mūsu Nestro briketes ir visaugstākās kvalitātes. Tās sastāv no 50% apses un 50% bērza koksnes. Šīs briketes var degt no 6 līdz 10 stundām un veidos tikai 0,5% pelnu atlikumu. Nestro briketēm ir īpaša forma ar caurumu to centrā, kas palīdz piekļūt gaisa plūsmai un liek tām viegli iedegties.

Nakts briketes ir izgatavotas no tīras, skujkoku mizas un tieši tāpat kā visi mūsu produkti tiek iegūtas no ilgtspējīgiem mežiem. Nakts briketes deg līdz pat 8 stundām un ir ideāls risinājums kā rentabls koksnes kurināmā avots. 

Koksnes kurināmā priekšrocības

Koksnes kurināmā priekšrocības

Galvenais un vissvarīgākais no daudzajiem koksnes kurināmā labumiem ir tas, ka koksnes kurināmais ir atjaunojamais resurss un ilgtspējīgs enerģijas avots, īpaši, salīdzinot ar citiem kurināmā avotiem, piemēram, fosilo kurināmo. Koksnes kurināmais ir videi draudzīgāks, jo tam piemīt oglekļa neitralitāte. Tas nozīmē, ka koksni, kas izdalās, dedzinot koksnes kurināmo, kompensē koku dabiskais dzīves cikls, tie visā savā augšanas laikā absorbē oglekli.

Tīrs un videi draudzīgs

Visu veidu kurināmais rada noteikta veida piesārņojumu, koksnei tas ir pelnu un gaisa piesārņojums. Tomēr koksnes kurināmais enerģijas ražošanā rada daudz mazāku gaisa piesārņojumu nekā alternatīvie kurināmā avoti, piemēram, ogles. Mūsdienu koksnes kurināmā krāsnis, degļu apkures ierīces un boileri ir tīrs un efektīvs apkures veids, kas nozīmē, ka tie rada mazāk pelnu, dūmu un izmešu.

Iemesli, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties SIA JBJ koksnes kurināmo

Mūsdienās ir daudz dažādu enerģijas avotu veidu un variantu, no kuriem izvēlēties. Varbūt visiespaidīgākais ir koks, jo cilvēki to izmanto tūkstošiem gadu un turpina to darīt, neskatoties uz to, ka pastāv daudz jaunu alternatīvu. 

Jebkurš cilvēks saprot, cik nozīmīgas ir siltas un patīkamas mājas, tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka arī mūsdienu cilvēki joprojām novērtē un lieto šo seno tradīciju – koksnes izstrādājumu kurināšanu, lai saglabātu siltumu un nodrošināt ēdiena pagatavošanu, kā arī, lai cīnītos pret bieži vien skarbo ziemas temperatūru. 

Varbūt laiki ir mainījušies, bet galvenie ieguvumi no koksnes izstrādājumu izmantošanas joprojām ir aktuāli, mēs neatlaidīgi turpinām kurināt koksni, lietot to kā enerģijas ieguves līdzekli. Neapšaubāmi, jau kādu laiku pastāv dažādība ar pasaulē ir ieviestiem vēl modernākiem un videi draudzīgākiem risinājumiem. 

Jūs varat iepazīties ar mūsu vairumtirdzniecības produktu klāstu, lai izpētītu šo produktu dažādās priekšrocības.

Mēs, SIA JBJ, lepojamies ar saviem koksnes kurināmā izstrādājumiem, pārliecināmies, ka mūsu kurināmie produkti atbilst visiem nepieciešamajiem kritērijiem augstas kvalitātes koksnes kurināmā ražošanai, un ka tie piepildīs mūsu klientu vēlmes un vajadzības. 

SIA JBJ ir ģimenes uzņēmums, un ģimenes vērtības ir kas tāds, ko mēs iemiesojam savā ikdienas darbā, mēs uzmanīgi rūpējamies par klientu vajadzībām un veiksmīgi nodrošinām to izpildīšanu. 

Koksnes kurināmā vairumtirdzniecībā strādājam jau 15 gadus, un mēs esam droši, ka varam palīdzēt jums pieņemt pareizo lēmumu, izvēloties malku savām personīgajām vai biznesa vajadzībām.

SIA JBJ jau kopš 2008. gada eksportē koksnes kurināmā izstrādājumus vairumtirdzniecībā visā Eiropā, ASV un Lielbritānijā. Mums ir plašs klientu loks visā Eiropā, mēs esam piegādājuši koksnes kurināmo uz Vāciju, Beļģiju, Nīderlandi, Īriju, Itāliju, Maltu un klientiem daudzās citās valstīs. 

SIA JBJ ir piegādājis koksnes kurināmā izstrādājumus pat līdz Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Mums ir liela pieredze ātru un efektīvu piegādes pakalpojumu nodrošināšanā visā pasaulē, un visus šos gadus mēs esam uzturējuši augstus eksporta kvalitātes standartus. 

Mēs esam spējuši pielāgoties individuālajām klientu vēlmēm un dažādu valstu standartiem, ko mūsu klienti ir augsti novērtējuši. Mūsu loģistikas risinājumi ir ļoti efektīvi, un mēs garantējam tikai izcilu kvalitāti mūsu koksnes kurināmajiem.

Mūsu vērtības, pieredze šajā jomā un strādīgā attieksme dod mums iespēju veidot ilgstošu sadarbību ar klientiem. Ja jūs meklējat individualizētu pieeju, cenšoties atrast vislabāko koksnes kurināmo, sazinieties ar mums jau šodien!

Mūsu Partneri

Strādājot loģistikas un koka kurināmā ražošanas industrijā jau vairāk kā 15 gadus, mēs cieši sadarbojamies ar vairākiem uzticamiem partneriem, lai nodrošinātu ātru piegādi un personīgu kleintu aprūpi. Šie ir mūsu divi uzticāmākie partneri, ar kuriem sadarbojamies dienu dienā.

RX LOĢISTIKA ir mūsu ilgtermiņa uzticamais partneris ar vairāk kā 18 gadu pieredzi noliktavu, transporta un uzglabāšanas nozarē.

ADERO ir augsta līmeņa loģistikas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi starptautiskajā kravu pārvadājumu nozarē.

Sazinieties ar mums

Jūsu personīgajām vai biznesa ilgtspējīgām un pastāvīgām kurināmā vajadzībām, sazinieties ar mūsu SIA JBJ komandu jau šodien!

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Mūsu kontakt info

  Tāruņi

  Tirdzniecības vadītājs: +371 22002619
  Galvenais birojs: +371 64774414
  Valdes locekļi: +371 29244871; +371 26425151

  E-Pasti

  Galvenais: info@jbj.lv
  Papildus: jbjinfo@inbox.lv

  Rekvizīti

  SIA “JBJ”
  LV44103038361
  Kalna iela 8-13, Smiltene,
  Smiltenes novads, LV-4729
  Luminor banka
  SWIFT: RIKOLV2X
  LV22 RIKO 0002 9300 4543 8
  Citi Projekti

  UK BIROJS

  9 Navan Ct Armagh BT60 4AW,
  UNITED KINGDOM

  ASV Birojs

  325 Magnet street, Irvine,
  92618 CA , USA

  ITĀLIJAS BIROJS

  Via Cassia, 1136, Roma,
  Italy

  Latvijas Birojs

  Kalna iela 8-13, Smiltene,
  Smiltenes novads, LV-4729